Clusters

WON 1

Matt Stewart                                                                                                                      Christ 

Jimbo Dominey                                                                                                                   Andrew

Anthony McPhail/Kevin Clotfelter                                                                                        Centerville

Scott Hagan                                                                                                                        Bonaire

Josh Bizzell/Missy Blumenthal/Daniel Medina/Ben Lee                                                         Warner Robins First

Jim Cowart                                                                                                                         Harvest

Leland Collins                                                                                                                     Northview

Jackie Thomas                                                                                                                    Trinity

Craig Hutto                                                                                                                         Trinity

Deborah Wight-Knight                                                                                                          

 

KINGDOM SERVANTS

Jason Dillard                                                                                                                      Gray/Clinton

Tommy Martin                                                                                                                    Haddock/Sunshine

Michael Bland                                                                                                                     Jeffersonville/Asbury

John Haney                                                                                                                         Pitts Chapel

Nick Hazelton                                                                                                                     Twiggs County

Jim Davis                                                                                                                            Joycliff/Smith Chapel

Frank Morris                                                                                                                        Gordon

Michael Forbes                                                                                                                    Swift Creek

Gail Smith                                                                                                                      Irwinton/Toomsboro/Salem

Bobby Gale                                                                                                                          

 

SANCTIFIED SHAMROCKS

Tyler Plaxico/Bob Williams                                                                                                  Dublin First

Judd Drake                                                                                                                         Gethsemane

Kirk Hagan                                                                                                                          Wrightsville First

Larry Sauls                                                                                                                          Rockledge/Midway

Barbara Nelson                                                                                                                    Brewton Charge

Greg Johnson                                                                                                                      Moore's Chapel/Bethel

Wes Webb                                                                                                                           Corinth

Steve Bullington                                                                                                                  Carter's Chapel

Larry Giles                                                                                                                          Evergreen

Nick Campbell                                                                                                                     Wrightsville Circuit

 

BEREANS

Joel Dent/Wes Moye                                                                                                           Pine Forest

Antonio Sutton                                                                                                                    Howard Chapel

                                                                                                                                          Pine Hill

Jeff Alligood                                                                                                                       Allentown/Danville       

                                                                                                                                              Wesley Chapel

Sam Collins                                                                                                                         Dudley

Jared Middleton                                                                                                                  Buckhorn

Tommy Roe                                                                                                                         Chester/Dexter

Keith Smith                                                                                                                         Montrose

Jody Martin                                                                                                                         Laurel Branch

 

FIVE ALIVE

Paula Lewis                                                                                                                        Hawkinsville First

Brad Brady                                                                                                                          Perry

Tommy Perkins                                                                                                                    Perry

Roland Fall                                                                                                                         Elko/Grovania/Snow

Grant Abernathy                                                                                                                 Crossroads

Bill Woodson                                                                                                                       Cochran/Longstreet

Billy Kimbrel                                                                                                                       Abbeville/Liberty Hill

Ted Goshorn                                                                                                                       Eastman First

Graton Helms                                                                                                                 Benevolence/Oak Grove 

Eric Sizemore                                                                                                                      Rochelle/Pitts                                                                                                                                     

 

MODELED CLAY

Stan Littleton                                                                                                                      Sandersville

Stan Ballew                                                                                                                         Deepstep

Randall Smith                                                                                                                      Tennille/Tabernacle

Ron Dixon                                                                                                                           Davisboro/New Hope

Terry Carmoney                                                                                                                  Baldwin County Circuit

Mike Bankston                                                                                                                      Piney Mount

 

1ST CORINTHIANS 13:7

Jerry Akin                                                                                                                          Riverside

Matt Woodbery/Jeff Cook                                                                                                  Mulberry Street

Tim Bagwell/Eric Mayle                                                                                                     Centenary

Antonie Walker                                                                                                                 Grace Corner

Baxter Hurley/Jeremy Wilson/Tammy Humphries                                                               Forest Hills

Loran Smith                                                                                                                       Park Memorial

Bill Neely                                                                                                                          Shurlington

Greg Harrison/Alaina Harrison                                                                                            Wesley

Grady Carter

Derek McAleer

Jay Harris

David Wood

Brandon Tolle

Tim Hemingway

John Irwin

Debbie Wallace

 

NC#8

Jimmy Asbell/Jonathan Brown/Grace Guyton/Jeffery Seeley                                             Vineville

Mark Magoni/Fran Magoni                                                                                                 Martha Bowman

Rex Odom/Michael Jones                                                                                                  Heritage/Bass

Wayne Anthony                                                                                                                 Liberty

Eugene Barlow                                                                                                                  Rogers

Josh Gale                                                                                                                          Lizella

Teresa Edwards                                                                                                                 Forest Hills

Steve Waldorf

Vivia Fowler

Nita Crump